Kolorowe huśtawki do domu i ogrodu – równoważnia marki Kettler

Jeśli mamy w domu dwójkę urwisów w wieku przedszkolnym, to warto rozważyć zakup huśtawki równoważnej, która stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych huśtawek wiszących. Przykładem takiego rozwiązania jest huśtawka równoważna marki Kettler.

Idealna zabawa w ogrodzie

Huśtawka równoważna przeznaczona do zabawy dla dwójki dzieci jednocześnie, jest idealnym rozwiązaniem do ogrodu i nadaje się do zabaw grupowych. Pozwala rozwijać sprawność fizyczną dziecka, a przy tym jest to produkt wysokiej jakości. Huśtawka składa się z precyzyjnie wykonanych rur stalowych pokrytych powłoką poliestrową. Opiera się na stabilnym i mocnym statywie trójnożnym. Ma też uchwyt widełkowy z blokadą umożliwiającą łatwe bujanie lub też obracany dlatego może też pełnić funkcję karuzeli. Dzieci mają bezpieczną pozycję dzięki wygodnym siedziskom z tworzywa sztucznego z uchwytami. Maksymalny udźwig na jedno siedzisko to 50 kg.

huśtawka równoważna

okazje.info.pl

Od ponad 60 lat marka Kettler kształtuje rynek sprzętu rekreacyjnego, wprowadzając nowatorskie rozwiązania, z których niektóre przeszły do historii, jak wyprodukowany w 1977 roku pierwszy na świecie rowerek z aluminium czy popularne na całym świecie gokarty. Huśtawka jest przeznaczona do użytku domowego – nie jest to produkt komercyjny do zastosowania dla użytku w miejscach publicznych.