Klocki tematyczne od Mega Blocks „Mój zawód”

Jak wiadomo nauka przez zabawę jest najszybszą i najprzyjemniejszą metodą przyswajania wiedzy. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się w błyskawicznym tempie nazw kolorów, kształtów, rozwiązywania problemów oraz rozwijało zdolności motoryczne, powinieneś kupić mu zestaw kloców Mega Blocks Mój zawód”.

źródło zdjęcia: Mega Blocks

Dzięki tym klockom maluch będzie mógł poczuć się jak budowniczy. Zestaw składa się z pasa na narzędzia, naklejek, narzędzi i różnego rodzaju klocków. Dodatkowo do zabawki dodano specjalny ochronny kask.

Klocki tematyczne Mega Blocks Mój zawód” mają żywe, wesołe kolory i są dopasowane do wielkości rączek dziecka. Elementy zabawki można łatwo łączyć nie tylko z tymi pochodzącymi z tej kolekcji. Klocki można też zestawiać z innymi zestawami Mega Blocks w rozmiarze MAXI. Stworzenie domu czy fortecy nie powinno więc stanowić żadnego problemu.

źródło zdjęcia: Mega Blocks

Dzieci tworząc różne przedmioty i łącząc je w dowolny sposób mogą rozwijać wyobraźnię, pamięć, a także twórcze myślenie. Wszechstronne zastosowanie zabawki sprawi, że maluch będzie bawił się nią przez naprawdę długi czas. Poręczne, duże i różnorodne klocki będą idealną zabawką nawet dla małych dzieci, ponieważ zestaw przeznaczono dla brzdąców już od 1 roku życia.

Więcej klocków tematycznych firmy Mega Block znajdziesz pod tym linkiem.

źródło:odberbecia/Mega Blocks