Klocki dla najmłodszych Clemmy w wiaderku

Klocki Clemmy z wiaderkiem to propozycja dla maluszków. W proponowanym zestawie znajdziemy 30 elementów w wiaderku. Klocki są miękkie i pachnące.

klocki clemmy

okazje.info.pl

Zaprojektowane z myślą o najmłodszych

Clemmy Plus to nowa linia klocków zaprojektowana dla dzieci w wieku od 18 do 36 miesięcy. Delikatnie pachną, są miękkie, bezpieczne i dobrze dopasowane do małych rączek, a do tego spełniają ważną funkcję edukacyjną w rozwoju maluszków. Klocki są delikatnie perfumowane, co sprzyja odkrywaniu zapachów. Są
też mięciutkie i bez ostrych krawędzi, co zapewnia bezpieczeństwo zabawy. Są też nietoksyczne, nie zaszkodzą maluchowi, gdy weźmie je do buzi. Zostały wyprodukowane z miękkich, przyjaznych dzieciom materiałów, łatwo nakładają się jeden na drugi i można je myć wodą. Opakowanie klocków stanowi wygodny plastikowy pojemnik z przykrywką, w którym można przechowywać klocki po skończonej zabawie. Przykrywka jest jednocześnie płytką konstrukcyjną, na której można tworzyć pierwsze budowle.
W zestawie znajduje się opakowanie z przykrywką w formie wiaderka oraz 30 klocków. Klocki rozwijają zdolności sensoryczne, uczą kreatywnego i logicznego myślenia, mają żywe kolory, które stymulują percepcję wzrokową, przyciągają uwagę, rozwijają zmysł obserwacji i zdolności grupowania przedmiotów.
Klocki są łatwe do chwytania i układania, wspomagają rozwój zdolności manualnych, ułatwiają odkrywanie i rozpoznawanie kształtów, kolorów, przez co pobudzają fantazję i kreatywność. Wymiary opakowania to 25,5 cm x 22 cm x 20 cm. Producentem klocków jest marka Clementoni. Są to klocki konstrukcyjne.

Nie zabraknie również propozycji dla nieco starszych pociech. Wystarczy odwiedzić zaprzyjaźnioną stronę Edukacyjne-zabawki.com.pl.