Klasyczny wózek głęboko – spacerowy Inglesina Classica Balestrino

Inglesina Classica Balestrino to głęboko-spacerowy wózek o klasycznym kształcie i wyglądzie, który w standardowym wyposażeniu posiada chromowane, amortyzowane podwozie.

Przestronna gondola

Ma też obszerną gondolę, która zapewnia komfortowy wypoczynek maleństwu. Budka posiada ochronę przeciwsłoneczną UPF +50 oraz moskitierę. Gondola ma też przykrycie z funkcją blokowania wiatru. Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest możliwość regulacji wysokości oparcia w gondoli, której wewnętrzny materiał można zdejmować i prać w temperaturze do 30 stopni Celsjusza. Wózek znalazł się w rankingu popularności wśród klientów porównywarki Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/wozki-dzieciece/.

klasyczny wózek inglesina

okazje.info.pl

Wygodna spacerówka

Przestronne, miękko wyściełane siedzisko spacerowe ma budkę z ochroną przeciwsłoneczną UPF 50+ oraz moskitierowe okienko w budce ułatwiające wentylację. W komplecie znajduje się też okrycie na nóżki w pasującym kolorze z funkcją blokowania wiatru. Spacerówkę można zamontować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Oparcie spacerówki jest regulowane, podobnie jak podnóżek. Wózek posiada pięcio punktowe pasy bezpieczeństwa i barierkę ochronną. Również w spacerówce tapicerka jest zdejmowana i można ją prać w temperaturze do 30 stopni Celsjusza. Do kompletu wózek wyposażono w elegancką, stylową torbę w pasującym kolorze, zawierającą przewijak, a także pakowny kosz na zakupy. Chromowane podwozie na dużych cienkich białych kołach nadaje wózkowi ekskluzywnego, eleganckiego charakteru. Dolna część gondoli jest obita specjalną odporną na uszkodzenia tapicerką z masy plastycznej, co pozwala na jego łatwe utrzymanie w czystości. Budka posiada koronkowe zasłonki spełniające zarazem rolę moskitiery. Na stelażu Balestrino można zamontować fotelik samochodowy HUGGY MULTIFIX.