Inny niż wszystkie – wózek spacerowy Xplory Stokke

Wózek spacerowy Xplory marki Stokke to propozycja zupełnie inna niż wszystkie. To jedyny wózek w swoim rodzaju o unikalnym designie, przyciągający wzrok i wzbudzający zachwyt nie tylko użytkowników.

Zalety wózka Xplory

Stokke Xplory to jedyny wózek, w którym dziecko ułożone jest wysoko i blisko swoich rodziców. A to pozwala maluszkowi czuć się bezpiecznie i pewnie. Wysoka lokalizacja siedziska pozwala na zachowanie kontaktu wzrokowego między rodzicem a dzieckiem, a to sprzyja rozwojowi poczucia pewności u dziecka, jak również specyficznej więzi między nim a rodzicami. Jeśli jednak szukamy modelu o bardziej tradycyjnej formie, co nie znaczy nieciekawego czy gorszego, to w wyborze pomoże nam Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dla-dziecka/wozki-dzieciece/.

Konstrukcja dla wygody i bezpieczeństwa

Wózek jest posadowiony na solidnej ramie, z możliwością regulacji wysokości oraz siedzenia na dwa sposoby. Przednie koła Stokke Xplory obracają się z łatwością, do tego są niewielkie, a to ułatwia w znacznym stopniu poruszanie się w wąskich przestrzeniach, takich jak ulice czy sklepy. Brak drążka hamulcowego oraz drążka przy tylnych kołach daje otwartą przestrzeń między tylnymi kołami, ułatwiając naturalny i komfortowy spacer z wózkiem. Duże, tylne koła są skierowane do przodu, a to ułatwia pchanie oraz kontrolę nad wózkiem Stokke Xplory. Połączony hamulec nożny jest bardziej skuteczny, ponieważ blokuje i hamuje oba tylne koła, zatrzymując wózek Stokke Xplory i utrzymując go dokładnie w wybranym miejscu. 

xplory stokke

okazje.info.pl

Trwałe, miękkie opony gumowe z mikropęcherzykami powietrza redukują liczbę wstrząsów oraz tarcie podczas spacerów z wózkiem. Rama wózka zbudowana jest z mocnych aluminiowych profili oraz polimerowych tworzyw, produkowanych według standardów i norm stosowanych w produkcji samochodów oraz samolotów. Wózek Stokke Xplory jest mocny, solidny i zapewnia bezpieczeństwo dziecka. Środek ciężkości rozkłada się na wszystkie cztery koła, zatem wózek jest bezpieczny, stabilny oraz zrównoważony podczas jazdy i postoju. Ma też rączkę, której kąt można swobodnie regulować, podobnie jak wysokość rączki. Wózek przeznaczony jest dla dzieci o wadze do 13 kg.