Innowacyjny fotelik samochodowy Joie Stages od urodzenia do 25 kg

Marka Joie, za sprawą dystrybutora 4Kids, weszła właśnie na polski rynek wraz ze swoim innowacyjnym fotelikiem samochodowym Joie Stages, który dzięki unikalnej konstrukcji posłuży dziecku praktycznie przez cały ten czas, kiedy dziecko wymaga jazdy w foteliku – od 0 do 25 kg. Model jest przystosowany do montażu tyłem w przypadku maluchów o wadze do 18 kg i przodem do kierunku jazdy w zakresie 9-25 kg.Foteliki posiadają pięciopozycyjną regulację płynną, obsługiwaną jedną ręką, bez konieczności wyjmowania czy odpinania fotelika. stopniowa regulacja kąta nachylenia dodatkowo zwiększa komfort podróżowania dziecka.

joiebaby.com

joiebaby.com

Fotelik został zaprojektowany tak, aby rósł wraz z dzieckiem, od urodzenia do ok. 7 roku życia (wagi 25 kg). To tak na prawdę trzy foteliki w jednym, czyli w trzech grupach wagowych: 0+ – do 13 kg, I w zakresie 9-18 kg oraz II w zakresie 15-25 kg. Rama fotelika jest stalowa, co ma znaczenie w razie uderzenia – zachowuje ona bowiem integralność fotelika. Taka konstrukcja powoduje również, że fotelik jest trwały i wytrzyma nawet dziesięć lat użytkowania. Sama konstrukcja jest tak zrównoważona, że środek ciężkości jest umiejscowiony nisko i zapewnia jego stabilność.

joiebaby.com

joiebaby.com

Doskonale zabezpiecza przed uderzeniem bocznym, chroniąc głowę, korpus i biodra dziecka. Fotelik „oddycha” dzięki zastosowaniu wentylacji bocznej w skorupie oraz przepuszczających powietrze materiałów wierzchnich. W bocznej części fotelika umieszczono schowki, na różnego typu niezbędne dla malca drobiazgi przydatne w podróży.

Sam fotelik waży niecałe 8,5 kg. Posiada certyfikat ECE. R44/04 i został nagrodzony Honourable Mention Red Dot. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – cały czarny, czarno różowy i czarno-żółty. Największy wybór fotelików znajdziesz na Okazje.info – sprawdź ranking najpopularniejszych.