Huśtawki dziecięce do domu i ogrodu

Huśtawka to jedna z podstawowych atrakcji dziecięcych na placu zabaw, w ogrodzie, na własnej działce, a nawet w domu, gdy wybierzemy wersję przystosowana do montażu np. we framudze drzwi. Rynek oferuje mnóstwo rozwiązań w tym zakresie.

Huśtawka plastikowa okrągła S0029 Kimet

Jest to huśtawka wykonana z wytrzymałego i odpornego tworzywa sztucznego i ma wymiary – siedzisko 28 x 33 cm, długość linki 117 cm. Mocowana jest za pomocą sznurka i zaczepów i przeznaczona dla dzieci o wadze do 30 kilogramów. Produkt idealnie nadaje się do dziecięcego pokoiku, a jej nietypowy kształt oraz ciekawa wielobarwna kolorystyka z pewnością zachęcą każdego maluszka do zabawy. Siedzisko posiada wyprofilowany kształt na nóżki, przez co dziecko siedzi stabilnie i wygodnie. Polski producent oferuje mocowanie za pomocą czterech solidnych sznurków z metalowymi zaczepami. Huśtawka jest bardzo solidna, ale oprócz tego atrakcyjnie się prezentuje.

huśtawka do domu

okazje.info.pl

Huśtawka Basic 3 z deską i gondolą Kettler

To propozycja dla dzieci, wyprodukowana przy użyciu precyzyjnych technik spawania z użyciem specjalistycznych maszyn, gwarantujących gładkie i trwałe złącza. Kettler posiada własną fabrykę rur kontrolując ich jakość od początku do końca. Po uformowaniu rury zostaje ona dwukrotnie zamaczana w płynie do oczyszczania, żeby usunąć wszelkie zabrudzenia. Nakładane są specjalne powłoki chroniące przed rdzą. Na końcu każda rura zostaje pokryta wodoodporną warstwą poliestrową, a pokrycia elementów farbą wykonywane jest techniką proszkową. Haki, zaczepy, zjeżdżalnie i inne metalowe części są ocynkowane ogniowo, a deski, siedziska, szczebelki w drabinkach czy uchwyty są antypoślizgowe. Siatki są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a elementy wykonane z tworzyw sztucznych są odporne na odbarwienia i promieniowanie słoneczne. Wymiary to długość 235 cm, szerokość 180 cm, a wysokość 200 cm.

okazje.info.pl