Huśtawka bocianie gniazdo

Huśtawka to klasyczna zabawka ogrodowa, którą uwielbiają dzieci. A jeśli do tego będzie to rozwiązanie oryginalne, wówczas dzieciaki będą wspaniale spędzać czas na świeżym powietrzu. Oryginalnym rozwiązaniem jeśli chodzi o huśtawki jest typ bocianie gniazdo. Może być z siedziskiem pełnym lub typu plecionki hamakowej. Oba typy prezentujemy poniżej.

 

Huśtawka bocianie gniazdo Hudora

okazje.info.pl

Huśtawka Hudora z plecionki przepuszczającej wodę

Huśtawka niemieckiej marki Hudora o maksymalnym udźwigu 120 kg, posiada pełne, bezpieczne siedzisko. Średnica huśtawki wynosi 120 cm i jest ona przeznaczona do prywatnego użytkowania na zewnątrz i do wewnątrz. Długość lin mocujących jest regulowana w zakresie 146-176 cm. Konstrukcja huśtawki jest lekka, wykonana z aluminium oraz składana co daje wygodę jej transportu i przechowywania. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 lat. Siedzisko wykonane zostało z materiału identycznego do maty trampolinowej. Jest to mocna plecionka przepuszczająca wodę. Huśtawka posiada certyfikat TÜV GS.

Huśtawka bocianie gniazdo na stelażu Buglo

okazje.info.pl

Huśtawka Buglo na stelażu

Inny typ huśtawki typu bocianie gniazdo to huśtawka marki Buglo. Wykonana jest na stelażu, zatem będzie idealna nie tylko do prywatnych ogródków, ale również będzie doskonałym uzupełnieniem publicznych placów zabaw, na których bawią się dzieci z różnych przedziałów wiekowych. Jak wszystkie huśtawki Buglo, urządzenie zabawowe posiada certyfikat bezpieczeństwa TÜV oraz jest dopuszczone do użytku publicznego. Huśtawka z gniazdem cechuje się solidną konstrukcją z ocynkowanej stali dwukrotnie malowanej proszkowo, co gwarantuje dużą wytrzymałość, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Dodatkowo siedzisko zostało przymocowane do ramy za pomocą łańcucha, a wykonane ze stali nierdzewnej podwójnie ułożyskowane zawiesia zapewniają bezgłośną pracę. Huśtawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Huśtawki typu bocianie gniazdo można kupić w cenie od 195 zł.