Hulajnoga i rowerek highwaybaby 2 w 1 Scoot&ride

Designerski, nietuzinkowy rowerek to idealny pierwszy pojazd dla każdego maluszka. Marka Scoot & Ride oferuje nowoczesną linię pojazdów dziecięcych – Highwaybuddy i Highwaybaby. Każde aktywne dziecko doceni innowacyjne połączenie hulajnogi i rowerka biegowego, pierwszej na rynku tego typu propozycji 2 w 1. Wybór między tymi dwoma opcjami bywa trudny, jednak dzięki oryginalnej konstrukcji Scoot & Ride nie trzeba wybierać, bo można mieć oba pojazdy w ramach jednej konstrukcji i jednego pojazdu.

Zaprojektowany we współpracy z dziećmi

Highwaybaby został zaprojektowany przez ekspertów, którzy wzięli pod uwagę opinie i wskazówki dzieci. Pojazd został doceniony przez specjalistów, otrzymując wiele prestiżowych nagród i wpisując się w kanon najbardziej oryginalnych i nowatorskich propozycji dziecięcych rowerków. Pierwszy kontakt z Highwaybaby będzie emocjonującym przeżyciem. W zależności od tego, czy dziecko chce właśnie skorzystać z funkcji hulajnogi czy rowerka biegowego, wystarczy jeden przycisk, aby dokonać sprawnej transformacji. To niezwykle proste i wygodne. Kolorowy skuterek 2w1 jest bardzo lekki, wykonany ze starannością, która zapewnia bezkonkurencyjną jakość. Siedzisko rowerka jest ergonomiczne i odpowiednie dla potrzeb malucha, a regulowana kierownica gwarantuje, że Highwaybaby będzie towarzyszyć dziecku przez wiele miesięcy.

hulajnoga i rowerek biegowy 2 w 1

okazje.info.pl

Samodzielna jazda na rowerze, bez wsparcia dodatkowych kół czy osoby dorosłej, daje wyczucie równowagi. Highwaybaby zatem pomaga zdobyć tą umiejętność, ale uczy też pewności siebie, podwyższa ogólną sprawność i zręczność, a piękny design przyciąga wzrok i sprawia, że obok rowerka nie da się przejść obojętnie. Właściwości kół pozwalają na komfortową jazdę po wymagającym terenie. Podest hulajnogi jest pokryty antypoślizgową, szorstką warstwą. Wysokość kierownicy można regulować, co pozwala na korzystanie z pojazdu przez długie lata.