Happy House Play – domek do ogrodu dla dzieci

Jeśli mamy przy domu chociaż mały ogródek, naszym pociechom możemy kupić kolorowy domek dla dzieci, w którym będą mogły się one bawić całe lato. Jest to bowiem bardzo prosta, ale zarazem bardzo lubiana zabawka, zachęcająca do różnego typu aktywności. Dziś proponujemy wam jeden z ciekawych modeli takich domków – Happy House Play od firmy Marian Plast.

Budowa domku Happy House Play3

Opisywany domek posiada jedno wejście, dwa okna (z dużymi okiennicami) oraz piękną skrzynkę pocztową. Wszystkie elementy składające się na domek zrobione są z tworzywa sztucznego, które nie zmienia swoich własciwości pod wpływem wysokiej temperatury czy deszczu. Co więcej, prosta konstrukcja sprawia, że rozłożenie jej zajmie nam nie więcej niż pięć minut.

W domku Happy Hausemogą się bawić dzieci mające więcej niż trzy lata. Wymiary opisywanego produktu to 109 centymetrów x 130 centymetrów x115 centymetrów. Waga całego zestawu to natomiast około 20 kilogramów. Domek kosztuje około 430 zł. To co prawda niemało, ale w zamian dostajemy bardzo wysoką jakość wykonania, która przekłada się na bezpieczeństwo zabawy naszyhc pociech. A o to nam przecież przede wszystkim chodzi.