Głęboko-spacerowy wózek z fotelikiem Pajero Alu Adamex

Wózek Pajero Alu Adamex to niezwykle lekki i zwinny wózek głęboko-spacerowy w zestawie z fotelikiem samochodowym Maxi Cosi CABRIO FIX. W wyposażeniu standardowym otrzymujemy lekki stelaż na kołach pompowanych z obrotowymi kołami przednimi z możliwością blokady do jazdy na wprost. Przednie koła są także wyposażone w amortyzację przeciwzderzeniową. Amortyzowana jest również tylna oś. Wózek ma łatwy system wpinania na stelaż zarówno gondoli, jak i siedziska oraz fotelika. Posiada wygodny centralny hamulec na tylną oś, a rączka do prowadzenia wózka wykonana jest z eko-skóry i ma regulowaną wysokość.

Gondola i spacerówka

Gondola jest lekka i wygodna, posiada osłonkę przed wiatrem oraz gruby materacyk. Gondola może pełnić funkcję kołyski. Siedzisko spacerówki jest szerokie, montowane w obu kierunkach jazdy, z kilkustopniową regulacją oparcia siedziska aż do pozycji leżącej. W zestawie znajduje się osłonka na nóżki do spacerówki. Spacerówka ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, wypinany pałąk ochronny, folia przeciwdeszczowa oraz moskitiera. Do tego do kompletu dodawana jest torba pielęgnacyjna. Stelaż posiada wygodną rączkę do przenoszenia, a wózek wyposażono dodatkowo w pojemny kosz na zakupy. Duże pompowane koła oraz amortyzacja pozwolą na spacery w każdym terenie, a nowoczesna konstrukcja stelaża umożliwia jego szybkie złożenie do niewielkich rozmiarów. Regulacja wysokości rączki sprawia, że każdemu z rodziców o różnym wzroście będzie wygodnie prowadzić wózek.

ranking wózków

okazje.info.pl

W zestawie z fotelikiem CabrioFIX

Do wózka dołączony jest fotelik montowany na stelaż wózka, model CabrioFIX. Do zamocowania na stelażu wózka służy dodatkowy adapter. CabrioFIX przeznaczony jest dla dzieci o wadze 0-13 kg. Posiada budkę, wkładkę redukcyjną dla noworodka, 3-punktowe szelki bezpieczeństwa, regulowaną rączkę. Może też pełnić funkcję kołyski. Fotelik Cabrio można zamontować w samochodzie za pomocą 3-punktowego samochodowego pasa bezpieczeństwa lub za pomocą bazy EasyFix lub FamilyFix do mocowania w samochodach z systemem ISOFIX lub też za pomocą bazy EasyBase 2 do mocowania w samochodach bez systemu ISOFIX. Easy Base 2 do aut bez systemu ISOFIX jest montowana w samochodzie 3-punktowym pasem bezpieczeństwa i posiada podpórkę – regulowaną nogę, która daje dodatkowy punkt podparcia. Baza posiada dwa wskaźniki prawidłowego montażu – na podpórce (czy została ona prawidłowo wysunięta) i na bazie (czy fotelik został prawidłowo wkliknięty). Prezentowany model wózka 3 w 1 został doceniony przez klientów porównywarki cen Okazje.info i znalazł się na drugim miejscu w rankingu popularności wózków dziecięcych.