Głęboko-Spacerowy wózek Vario od Petite&Mars

Wózek głęboko – spacerowy Vario to model, który w majowym rankingu serwisu Okazje.info zajął pierwsze miejsce. Producentem wózka jest marka Petite&Mars.

Oryginalny i funkcjonalny

Wózek Vario w wersji Sahara Melange to produkt wielofunkcyjny, przeznaczony dla dzieci od urodzenia, do osiągnięcia wagi 15 kg. Wózek idealnie sprawdzi się zarówno w warunkach miejskich, jak i w bardziej wymagającym, zamiejskim terenie. Ma sportowy wygląd, przejrzysty, bez zbędnych dodatków i ozdobników, a do tego jest stabilny i wykonany z materiałów wysokiej jakości. Łatwo się go prowadzi, bez wysiłku. Jest też lekki. Zarówno gondola jak i wersja spacerowa w formie funkcjonalnego sportowego siedziska są wygodne dla maluszka. Jazda z Variem oznacza radość, wygodę, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wózek posiada praktyczne przednie i tylne koła, ma lekką konstrukcję, centralny hamulec i obrotowe koła przednie z możliwością blokady. Można też w nim dopasować wysokość rączki. Wielki kosz na zakupy o nośności do 4 kg to kolejny atut tego modelu wózka dziecięcego. Łatwo się go również składa, jak i rozkłada, a po złożeniu ma poręczne wymiary. Pokrowiec wózka zdejmuje się, zatem można go uprać.

wózek głęboko-spacerowy vario

okazje.info.pl

Parametry techniczne

Gondola jest odpowiednia dla dzieci od narodzin do uzyskania masy 9 kg. Jest bardzo lekka i ma praktyczną rączkę do łatwego przenoszenia. Długość gondoli to 80 cm. Wózek spacerowy – sportowy przeznaczony jest dla dzieci od szóstego miesiąca życia, aż do osiągnięcia przez nie wagi 15 kg. Siedzisko można ustawić zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Wózek z gondolą ma długość 94 cm, szerokość 40 cm oraz wysokość 115 cm, a wózek sportowy długość 80 cm, szerokość 40 cm i wysokość 113 cm. Waga podwozia to 7 kg, waga gondoli 4 kg, a siedziska spacerowego 4,5 kg.