Ferie ze Scooby-Doo – zimowy konkurs

Bez względu na to, czy Twoje dziecko jest już po feriach, czy dopiero na nie z niecierpliwością oczekuje, może ono wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są wspaniałe nagrody związane z kultową już bajką Scooby-Doo. Zadanie konkursowe nie jest trudne, ale wymaga od maluchów nieco kreatywności.

źródło: mat. prasowe

źródło: czasdzieci.pl

Aby wziąż udział w zabawie po pierwsze trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jak po angielsku nazywa się Kudłaty? Gdy już to zostanie zrobione, należy napisać niedługie opowiadanie, którego temat to: zimowa przygoda Kudłatego i Scooby-Doo. Mali wielbiciele bajki na pewno nie będą mieli z tym problemu.

źródło: mat. prasowe

źródło: czasdzieci.pl

Zgłoszenia konkursowe należy wysłać do dnia 14 lutego 2013 r na adres: konkursy8@czasdzieci.pl. Oprócz rozwiązanych zadań powinny się w nich znaleźć dane korespondencyjne oraz kontaktowy numer telefonu do rodzica. Ogłoszenie wyników nastąpi już dzień po ostatecznym terminie przyjmowania zgłoszeń, czyli15 lutego 2013 r.

źródło: mat. prasowe

źródło: czasdzieci.pl

Nagrodami w feryjnym konkursie ze Scooby-Doo są cztery kaski narciarskie z nadrukiem inspirowanym bajką, dwie gry sprawnościowe Scooby-Doo Potworna Ściana oraz gra planszowa Scooby-Doo Polowanie na upiory wraz z płytą DVD. Fundatorami upominków są firmy Vision One oraz Trefl.

Dokładny regulamin konkursu dostępny jest pod tym adresem.