Ekspres do mleka dla niemowląt

Przygotowanie idealnej porcji mleka w idealnej temperaturze dla malucha może niedoświadczonym rodzicom przysporzyć sporo problemów. Zwłaszcza, jeśli ręce zajęte mamy uspokajaniem płaczącego bobasa, dzwoni telefon, butelka nie jest wysterylizowana a na dodatek jest środek nocy. Spokojnie, można odetchnąć z ulgą. Wszyscy zabiegani, zestresowani, świeżo upieczeni rodzice mają teraz do dyspozycji urządzenie, które pozwoli przygotować mleko błyskawicznie.

Ekspresy do mleka 

Beaba Bib Expresso Gipsy – to nie tylko ciekawy gadżet, jakich teraz na rynku mnóstwo. Jeśli ktoś zadaje sobie właśnie pytanie po co zwracać w ogóle uwagę na ekspres do mleka dla niemowlaka, odpowiedź jest prosta: perfekcyjne mleko w 30 sekund! Nie trzeba wojować przez kilka, kilkanaście, czy jak pewnie niektórym niewprawionym w boju mamom i tatusiom się zdarza – kilkadziesiąt minut. System Direct Water Control, w jaki wyposażony jest Ekspres Beaba Bib oznacza, że mleko będzie miało zawsze idealną temperaturę 37 stopni Celsjusza.

fot. beaba bib

Dodatkowo opcja przygotowania butelki mleka nie jest jedyną funkcją tego sprytnego urządzenia. Pełni też rolę podgrzewacza do butelek i słoiczków, pojemnika na butelki oraz sterylizatora, który możemy wstawić z powodzeniem do mikrofalówki. Beaba Bib Expresso Gipsy z łatwością tez utrzymamy w czystości – wyposażony jest w system czyszczenia parowego.

fot. beaba bib

Bardzo estetyczny, ciekawy design ekspresu, dzięki któremu będzie się on dobrze prezentował w naszej kuchni to dodatkowy bonus. Miło, że producent nie skupił się tylko na funkcjonalności urządzenia, ale zadbał też o miły dla oka wygląd.