Ekologiczne pieluszki BIO BABBY Maxi

BIO BABBY Maxi to ekologiczne pieluszki jednorazowe przeznaczone dla dzieci o wadze od 7 do 16 kg. Sa to pieluszki typu BIO, trzydzieści dwie sztuki w opakowaniu.

Ekologiczne i przyjazne dla dziecka

Jednorazowe pieluszki BIO BABBY są delikatne dla skóry i środowiska, a przy tym są dobrze tolerowane przez dzieci z wrażliwą skórą czy wręcz cierpiące na egzemę. Połowa składu pieluszki to biologicznie degradowalne źródła. Dzięki zewnętrznej powłoce w 100% naturalnej pieluszki są one idealnie przewiewne i zapobiegają odparzeniom, nie zawierają przy tym chloru, kremów, lateksu i innych szkodliwych substancji.Pieluszki mają duże zdolności absorpcji i utrzymają dziecko w suchości przez całą noc.Pieluszki są naprawdę delikatne i mają specjalne elastyczne zapięcie, które można zapinać kilka razy bez utraty lepiących właściwości.

ekologiczne pieluszki jednorazowe

okazje.info.pl

Pieluszki te wyprodukowano z trwałych, przyjaznych dla środowiska materiałów, dzięki czemu mają one minimalny wpływ na środowisko naturalne. Do tego prezentują korzystny stosunek ceny do jakości. Pieluszki były testowane dermatologicznie w niezależnych laboratoriach. Są szczególnie delikatne dla skóry dziecka, mają certyfikat FSC – międzynarodowy certyfikat, który gwarantuje, że drewno, z którego powstał papier pochodzi z lasu, którego gospodarka prowadzona jest zgodnie z zasadą zachowania trwałości lasów, zrównoważonego rozwoju i ochrony przyrody. Również opakowanie pieluszek wykonane jest z materiałów w 100% biodegradowalnych i jest kompostowalne, można go użyć jako worka na odpady biologiczne. Są to pieluszki produkcji francuskiej.