Edukacyjne i śmieszne obale od Skip Hop

Marka Skip Hop proponuje piękne i niebanalne zabawki dla dzieci w różnym wieku. Ciekawą propozycją dla niemowląt są zabawki z edukacyjnej serii Explore & More, które zostały zaprojektowanych z myślą o potrzebach najmłodszych dzieci. Zabawki z serii są bardzo różnorodne – kolorowe, kontrastowe, miękkie lub twarde, do łapania, pociągnięcia, obracania i bezpiecznego podgryzania. Zabawki z tej serii intrygują i przyciągają uwagę maluszków, dostarczając im bogatych bodźców sensorycznych.

skip.zone

skip.zone

W ramach serii dostępne są m.in. piłeczki-gryzaki Roll Around w trzech wzorach – pszczółki, jeża i sowy. Jest to lekka, elastyczna i pełna niespodzianek zabawka dla najmłodszych, której charakterystyczną cechą jest oktagonalna dziurawa konstrukcja. To umożliwia maluszkom łatwe chwytanie, trzymanie i rzucanie zabawką. Piłeczką-gryzaczkiem można się bawić na wiele sposobów – chwytać, turlać, potrząsać, machać i rzucać, a kiedy maluch zmęczy się dynamiczną zabawą , małe paluszki mogą skupić się na odkrywaniu różnorodnych faktur, giętkich lub chropowatych powierzchniach i precyzyjnym rolowaniu barwnych koralików.

Piłeczka to pełna niespodzianek zabawka edukacyjna, zaprojektowana dla dzieci już od pierwszych miesięcy ich życia. Rozwija zdolności motoryczne i koordynację ruchową, inspiruje wyobraźnię i uczy kreatywności w zabawie. Zabawka posiada miękkie, bezpieczne dla ząbkujących dzieci detale o różnorodnej fakturze. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, które nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV. Piłeczkę można skompletować z innymi akcesoriami i zabawkami z kolekcji Explore & More. Wymiary zabawki to 16,50 x 9 x 12 cm. Zabawki Skip Hop w niebanalnych i niepowtarzalnych formach znajdziemy na http://www.okazje.info.pl.