Dmuchany Zamek Wodny Park Little Tikes

Gdy za oknem temperatura przekracza 20 stopni Celsjusza (co już zdarza się często), warto nasze pociechy często wyganiać na dwór. By wychodziły one z domu jak najczęściej, zafundujmy im dmuchany Zamek Wodny Park Little Tikes. Zabawa w wodzie połączona ze wspinaczką i zjeżdżaniem bez wątpienia spodoba się bowiem wszystkim pociechom!

6

Zabawa bez końca

Niesamowity Zamek Wodny Park Little Tikes nadmuchujemy za pomocą dołączonej dmuchawy, która pracuje przez cały czas zabaw. Co ważne, dmuchawa jest bardzo cicha i bezproblemowa, jednak wymaga stałego nadzoru przez osobę dorosłą. Sama konstrukcja zamku stworzona jest z mocnego materiału w wesołych kolorach, co jeszcze bardziej zachęca do zabawy. Należy jednak pamiętać, że w konstrukcji nie może na raz przebywywać na raz więcej niż troje maluchów, przy czy producent zastrzega, że muszą mieć one skończone minimum dwa lata.

Aby zjechać zjeżdżalnią do basenu, dziecko musi najpierw pokonać prostą ściankę wspinaczkową prowadzącą na pomost przed zjeżdżalnią. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić codzienną rozrywkę, na basenowej ścianie umieszczono obręcz przeznaczony do gry w wodną koszykówkę. Przechodząc do kwestii gwarancji należy wspomnieć, że na dmuchawę otrzymujemy gwarancję roczną, zaś na materiał – dziewięćdziesięciodniową.