Dla małego fana koparek – jeździk Lena

Koparka Lena to doskonała propozycja dla małego fana placów budowy, a w szczególności tego typu urządzeń. Nie dość, że za pomocą zabawki można się doskonale bawić w piaskownicy budując drogi czy kopiąc studnie, to do tego jest to wytrzymały jeździk dla dzieci, który w czasie postoju utrzymuje do stu kilogramów obciążenia, a w czasie jazdy – zalecane 50 kilogramów.

Doskonała i edukacyjna zabawa

Koparka Lena to urządzenie w kolorze żółto – czarnym – zachwycająca maszyna budowlana do zabawy, o długości aż 80 cm. Jej duże rozmiary i wytrzymała konstrukcja powodują, że zabawa będzie udana, a przede wszystkim bezpieczna. Wielką atrakcją dla dziecka będzie siedzenie na podstawie i użytkowanie łyżki kopiącej, kiedy maluch poczuje się jak prawdziwy operator koparki. Pojazd znakomicie sprawdzi się na plaży, w piaskownicy oraz na podwórku przed domem. Górny moduł koparki z kabiną obraca się o 360 stopni. Znakomitą funkcją jest tu ruchome ramię z łyżką kopiącą.

koparka Lena jeździk

okazje.info.pl

Taka gigantyczna zabawka-koparka motywuje do aktywności na świeżym powietrzu. Przejażdżki oraz prace budowlane będą świetną zabawą dla małych urwisów. Zabawka marki Lena posiada certyfikat CE.Koparka to produkt renomowanej niemieckiej marki, wytworzony w Czechach. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej trzech lat. Z tyłu koparka posiada otwór, za pomocą którego można podpiąć do pojazdu np. przyczepkę. Zabawka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa najwyższej jakości, które wytrzymuje nawet do 100 kg obciążenia, a 50 kg w czasie jazdy, dlatego dziecko może korzystać z pojazdu jako zabawki do jeżdżenia. Zabawa z koparką to aktywna i ruchowa zabawa, która rozwija motorykę dziecka, sprawność ruchową oraz mięśnie nóżek i rączek. Wymiary zabawki to długość z ramieniem i łychą 80 cm, długość kabiny bez ramienia i łychy 41 cm, wysokość kabiny 31 cm, a szerokość kabiny 28 cm. Tworzywo koparki jest odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV.