Cudne i kolorowe walizki dla dzieci

Już lada dzień rozpoczynają się wakacje i maluchy i starszaki wyruszą w podróże ze swoimi rodzicami czy dziadkami. Niewątpliwie przydatna będzie w tym śliczna, kolorowa walizka. Piękne zestawy podróżne oferuje marka Cuties and Pals, a mowa tu m.in. o wesołym zestawie złożonym z walizki podróżnej na kółkach i plecaka dla dziecka do szkoły i do przedszkola, a także na wycieczkę  czy wakacyjny wyjazd.

Każdy maluch uwielbia zwierzątka, a dzięki kolorowym, lekkim i wesolutkim plecaczkom Cuties and Pals będzie mieć swoją ulubioną postać zawsze przy sobie. Ta niesamowicie wesoła gromada walizeczek i plecaczków zwierzaczków może towarzyszyć dziecku podczas codziennych wypraw do szkoły czy przedszkola, idealnie sprawdzi się także podczas wycieczek i spacerów. Lekka konstrukcja z wytrzymałego poliwęglanu i lekkiego ABS zapewni komfort noszenia maluchowi, a także zabezpieczy zawartość, jak i samą walizkę i plecaczek przed zniszczeniem podczas upadków. Plecaczek posiada obszerną komorę główną zamykaną na suwak. Wewnątrz plecaka znajduje się kieszonka, a plecy są wzmocnione, ale miękkie. Plecak posiada wygodne, regulowane szelki. Ma wielkość pozwalającą na zmieszczenie formatu A4. Plecak ma pojemność 13,5 l.

Do kompletu z plecaczkiem możemy kupić walizkę podróżną na kółkach posiadającą obszerną komorę główną zamykaną na suwak oraz wewnętrzną kieszonkę. Walizeczka ma wyciąganą rączkę, dwa przeźroczyste kółka z antypoślizgowego kauczuku oraz suwaki zamocowane tak, aby można je było spiąć kłódką. Długość rączki można dostosować do wzrostu dziecka dzięki dwustopniowej regulacji. Walizka ma pojemność 25,5 l. Kolorowe walizki zwierzątka kupimy tutaj.