Cudne i kolorowe walizki dla dzieci

Już lada dzień rozpoczynają się wakacje i maluchy i starszaki wyruszą w podróże ze swoimi rodzicami czy dziadkami. Niewątpliwie przydatna będzie w tym śliczna, kolorowa walizka. Piękne zestawy podróżne oferuje marka Cuties and Pals, a mowa tu m.in. o wesołym zestawie złożonym z walizki podróżnej na kółkach i plecaka dla dziecka do szkoły i do przedszkola, a także na wycieczkę  czy wakacyjny wyjazd.

Każdy maluch uwielbia zwierzątka, a dzięki kolorowym, lekkim i wesolutkim plecaczkom Cuties and Pals będzie mieć swoją ulubioną postać zawsze przy sobie. Ta niesamowicie wesoła gromada walizeczek i plecaczków zwierzaczków może towarzyszyć dziecku podczas codziennych wypraw do szkoły czy przedszkola, idealnie sprawdzi się także podczas wycieczek i spacerów. Lekka konstrukcja z wytrzymałego poliwęglanu i lekkiego ABS zapewni komfort noszenia maluchowi, a także zabezpieczy zawartość, jak i samą walizkę i plecaczek przed zniszczeniem podczas upadków. Plecaczek posiada obszerną komorę główną zamykaną na suwak. Wewnątrz plecaka znajduje się kieszonka, a plecy są wzmocnione, ale miękkie. Plecak posiada wygodne, regulowane szelki. Ma wielkość pozwalającą na zmieszczenie formatu A4. Plecak ma pojemność 13,5 l.

Do kompletu z plecaczkiem możemy kupić walizkę podróżną na kółkach posiadającą obszerną komorę główną zamykaną na suwak oraz wewnętrzną kieszonkę. Walizeczka ma wyciąganą rączkę, dwa przeźroczyste kółka z antypoślizgowego kauczuku oraz suwaki zamocowane tak, aby można je było spiąć kłódką. Długość rączki można dostosować do wzrostu dziecka dzięki dwustopniowej regulacji. Walizka ma pojemność 25,5 l.