Ciążowy pas podtrzymujący Madela

Ostatni etap ciąży to trudny czas. I nie chodzi tu tylko o dolegliwości typu bezsenność, ale też i o ciężar brzucha, który jest naprawdę spory i z którym wiążą się chociażby bóle kręgosłupa. Aby ich uniknąć, warto nosić specjalne ciążowe pasy podtrzymujące, takie jak te marki Madela. Jakie są ich zalety?

6

Ciążowe podtrzymujące pasy Madela są cienkie i niewidoczne pod odzieżą, dlatego możemy je nosić nawet latem. Cienkość, elastyczność i wytrzymałość zarazem uzyskano dzięki zastosowaniu oddychającej mikrofibry, która zapewnia maksimum komfortu i wygody. Co więcej, omawiane produkty dostępne są one w bardzo uniwersalnych kolorach (czarnym i białym), a więc łatwo je dopasujemy do wybranego stroju.

Na wysokości podbrzusza w pasie producent umieścił bardzo mocne, elastyczne wzmocnienie. Pozwala ono na łatwe odciążenie dolnego odcinka naszego kręgosłupa, a przez to na znaczne zmniejszenie bólu pleców. Za jeden pas w internetowych sklepach trzeba będzie zapłacić około 30 zł. Więcej pasów ciążowych znajdziecie na www.okazje.info.pl/dla-dziecka/pasy-ciazowe/. W kategorii tej oprócz wspomnianych pasów ciążowych znajdziemy również pasy poporodowe, dzięki którym łatwiej zmniejszymy po ciąży obwód swojego brzucha, dzięki czemu będziemy szybko ładnie wyglądać.