Chłopięca moda na Nerfy

Chłopcy od zawsze lubili bawić się w rycerzy, wojowników czy w „wojnę”. Niegdyś wystarczały do tego miecze z patyka czy proca zamiast karabinu maszynowego, ale wraz z rozwojem technologicznym, zmieniają się też potrzeby współczesnych dzieci. Doskonałą zabawę zapewniają im dzisiaj różne produkty, które wykraczają nieco poza klasyczne pojmowanie zabawek. Przykładem takiego produktu są pistolety i akcesoria na strzałki Nerf. 

Wyrzutnia DOOMLANDS Double-Dealer od NERF

Wyrzutnia Nerf Double Dealer została stworzona przez cenioną za wysoką jakość zabawek firmę Hasbro. Pochodzi ona z serii Doomlands, w której znajdziemy wystrzałowe bronie z przyszłości. W 2169 na ziemię spada asteroida, która niszczy świat, a ocaleni ludzie próbują go odbudować. Niestety jednak  rodzą się konflikty i zaczyna się walka o sprawiedliwość i człowieczeństwo. Doomlands to idealna seria dla wszystkich młodych fanów futurystycznych klimatów.

nerf

okazje.info.pl

W kolorystyce wyrzutni Double Dealer dominuje kolor żółty połączony z pomarańczowym. Zabawkowa broń posiada po bokach dwa magazynki oraz dwie lufy, dzięki którym można wystrzeliwać po dwie strzałki równocześnie. Magazynki pomieszczą łącznie 24 strzałki Elite. Double Dealer potrafi wystrzelić pociski na odległość nawet 27 metrów. Zabawka jest bezpieczna, ponieważ pociski wykonano z miękkich materiałów. Jest to produkt kompatybilny z serią Nerf N-Strike Elite.