BellyButton Rosso – sandały dla małych stópek

U niemowląt i małych dzieci nóżka szybko rośnie i jest podatna na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Dlatego też maluszkom należy kupować jak najlepsze obuwie, które wspomoże prawidłowy rozwój stópek. Do tekiej grupy butów z pewnością należą sandały BellyButton stworzone przez markę Rosso, któe dedykowane są dziewczynkom.

6

Wspomniane sandałki wykonano ze skóry o bardzo wysokiej ocenie jakości. Ma ona kolor czerwony, a w górnej części wycięto piękne serduszko, które obszyto nicią. Produkt jest zapinany na solidny rzecz, dzięi czemu nie ma możliwości przypadkowego jego spadnięcia z nogi. Rozmiary, w jakich dostępny jest opisywany model, to od 20 do 25, a więc jest to produkt dla najmniejszych nóżek.

Ważna jest także konstrukcja, która zabezpieczy stopę przed nieprawidłowym rozwojem. Twórcy pracujący dla marki Rosso zadbali więc o nią szczególnie, by nogi dopiero uczące się chodzić miały dodatkowo zapewnioną dużą stabilność. Wspomaga to podeszwa wykonana z tworzywa sztucznego, która dobrze amortyzuje każdy krok. Naszym zdaniem więc sandały BallyButton to doskonały wybór na lato dla naszych maluchów!