Babyono 217 – dobry, niedrogi podgrzewacz do dziecięcych butelek

Szybkie podgrzanie mleka czy kaszki to bardzo istotna rzecz. Gdy bowiem nasz malec zaczyna płakać z głodu, nie ma czasu do stracenia. W takich sytuacjach niezawodne okazują się podgrzewacze do butelek, takie jak Babyono 217. Jest to model niedrogi, co jest ważne dla świeżo upieczonych rodziców, którzy często muszą dokładnie liczyć wydawane pieniądze, a przy tym w pełni funkcjonalny w działaniu.

Podgrzewacz elektryczny BABYONO 217

źródło: okazje.info

Jakie funkcje ma podgrzewacz Babyono 217?

Przede wszystkim funkcją omawianego urządzenia jest podgrzewanie. Podgrzać można jedzenie znajdujące się w butelkach niemal każdego typu, a także obiadki czy deserki umieszczone w słoiczkach. To wszystko dzięki systemowi ceramicznego podgrzewania PTC. Jest on wyposażony w funkcję samozabezpieczenia, dzięki której praca wszystkich funkcji jest stabilna, a samo urządzenie będzie działało bez awarii przez długi czas.

Kolejna rzecz to opcja utrzymywania stałej temperatury. Korzystając z niej mamy pwność, że mleko czy inny posiłek będą odpowiednio ciepłe tak teraz, jak i w pół godziny po umieszczeniu w podgrzewaczu. Do tego wszystkiego dodajmy łatwość w obsłudze, szybkość działania, precyzyjność podgrzewania, energooszczędną technologię, moc 120 W i niewielką wagę oraz niedużą cenę (niecałe 50 zł), a otrzymamy bardzo dobry jakościowo sprzęt dostępny na każdą kieszeń. A, i jeszcze wymiary. Są one na tyle nieduże, że podgrzewacz możemy łatwo schować na niedużej półce czy w podręcznej torbie z akcesoriami dla dzieca.